Naším cílem je odchovávat zdravé, exteriérovně i povahově kvalitní kokry. Naši kokři jsou vyšetřeni na na DKK. Vždy alespoň jeden z rodičů má vyšetření na DNA PRA (oční vyšetření) a FN (onemocnění ledvin). Snažíme se aby alespoň jeden z rodičů měl dané vyšetření negativní.
Štěnátka od nás odcházejí minimálně 1x naočkovaná a 3x odčervená. Sepsání smlouvy s novým majitelem, předání informačního návodu, PetPassportu a průkazů původu je samozřejmostí. Naše štěňátka jsou odchována s plnou péčí s námi v bytě a snažíme se o co nejlepčí socializaci, která je velice důležitá pro další život psa.
Každé štěně dostane malou výbavu pro začátek. Štěňátka od nás jsou nekupírovaná. Upřednostňujeme zájemce s chovatelskými ambicemi. Majitelům všech psů nabízíme úpravu srsti (do roka věku zdarma). Vítáme trvalý kontakt s novým majitelem našeho štěněte. Se vším co bude v našich silách rádi kdykoli poradíme.

Současné vrhy

Je nám líto, ale nyní bohužel žádná štěňátka nemáme.

Očekávané vrhy

----Plánované vrhy

----Informace pro majitele našich štěňat:
- všechna štěňátka jsou minimálně třikrát odčervená, natetovaná, očkovaná, mohou být i čipovaná...

- kupní smlouva a očkovací průkaz jsou samozřejmostí

- naše štěňata jsou odchovávána s láskou a péčí, krmena super prémiovým krmením, snažíme se o co nejlepší socializaci, která je důležitá pro jejich další život

- každé štěně dostane dárek - hračku, krmení(na které je zvyklé), obojek a misku, což mu pomůže lépe si přivyknot v novém domově

- vítáme stálý kontakt s majitelem, rádi pomůžeme se vším co bude v našich silách

- nabízíme úpravu srsti (do roka věku zdarma)